Zie hier voor het wedstrijdverslag van Fennie van Osch op de website van de atletiekunie.

Video hordenrace tijdens Gouden meerkamp Wan Bakx (M50):

https://www.facebook.com/wan.bakx/videos/1024400540966147/

 

Video bronzen 60m finale voor Valerie Klostermann (V50) in nieuw Nederlands Record:

Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/Uitslag NL deelname
07:59 5-kamp: 60mh M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (7e)
08:00 Gewichtwerpen – finale M45  Uitslag Richard Bot (7e)
Harald Gijtenbeek (8e)
08:05 5-kamp: 60mh M65  Uitslag Paul Boer (8e)
08:14 5-kamp: 60mh M60  Uitslag Ryan Smits (6e)
08:30 5-kamp: 60mh M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
08:47 5-kamp: 60mh M45  Uitslag Gerard Faaij (2e)
Jurgen van Berkum (3e)
08:55 5-kamp: verspringen M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (8e)
 08:56  5-kamp: 60mh  M40  Uitslag Dennis Francois (13e)
Justin Francois (1e)
09:00 Polshoog – finale V55  Uitslag Brigitte van der Kamp 
09:20 5-kamp: verspringen M65  Uitslag Paul Boer (8e)
 09:30 800m – halve finale M55 Geplande halve finale vervallen. Stan Spangenberg direct vanuit series naar finale.
09:35 5-kamp: verspringen M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
09:50 800m – halve finale M40 Geplande halve finale vervallen. Marijn van der Putten direct vanuit series naar finale.
10:00 Hoog – finale V70  Uitslag Riet Jonkers-Slegers, GOUD!
10:10 5-kamp: kogel M70  Uitslag Kees Jägers (6e)
Frans van Boven (9e)
10:20 3000m – finale V65  Uitslag Anne van Dijk (4e)
10:20 3000m – finale V60  Uitslag Jannet Vermeulen-Stulen, ZILVER!
11:00 5-kamp: kogel M65  Uitslag Paul Boer (9e)
11:20 5-kamp-hoog M70  Uitslag Kees Jägers (7e)
Frans van Boven (5e)
11:21 5-kamp: verspringen M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
11:28 5-kamp: verspringen M45  Uitslag Gerard Faaij (4e)
Jurgen van Berkum (2e)
11:45 5-kamp-hoog M65  Uitslag Paul Boer (4e)
11:57 3000m – finale M75  Uitslag Gillis Bosman (6e)
12:15 Speer – finale V35  Uitslag Margreet Takken, ZILVER!
12:31 3000m – finale M65  Uitslag Cees Stolwijk, GOUD!
12:32 5-kamp: kogel M60  Uitslag Ryan Smits (12e)
12:47 5-kamp: kogel M50  Uitslag Wan Bakx (11e)
13:03 3000m – finale M55  Uitslag Willem de Ruijter (7e)
Alex Stienstra, BRONS!
13:04 5-kamp: verspringen M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
13:18 3000m – finale M50  Uitslag Jan Pieter Mondria (8e)
13:33 3000m – finale M45  Uitslag Peter van der Velden, GOUD!
13:36 5-kamp: kogel M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
13:48 3000m – finale M40  Uitslag Dolf van de Voort (21e)
13:51 5-kamp: kogel M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
14:35 5-kamp: hoog M60  Startlijst Ryan Smits
14:35 5-kamp: hoog M50  Startlijst Wan Bakx
14:36 5-kamp: 1000m M70  Startlijst Kees Jägers
Frans van Boven
14:45 5-kamp: 1000m M65  Startlijst Paul Boer
15:10 5-kamp: hoog M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
15:20 Kogel – finale V60  Uitslag Anje de Lang (18e)
15:23 Kogelslingeren – finale V50  Uitslag Ingrid van Dijk (6e)
Gonny Mik, ZILVER!
15:45 Hinkstap – finale M65  Uitslag Onno Waalewijn (7e)
16:30 5-kamp: 1000m M60  Startlijst Ryan Smits
16:30 Kogel – finale M65  Uitslag Frans de Laat, BRONS!
16:30 5-kamp: hoog M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
16:53 5-kamp: 1000m M50  Startlijst Wan Bakx
17:00 5-kamp: 1000m M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
19:30 5-kamp: 1000m M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
 5-kamp: eindklassement M70 Uitslag Kees Jägers, afgemeld voor 1000m
Frans van Boven, 1000m DNF
 5-kamp: eindklassement M65  Uitslag Paul Boer (5e)
 5-kamp: eindklassement M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
5-kamp: eindklassement M50 Uitslag Wan Bakx, GOUD!
 5-kamp: eindklassement M45  Uitslag Gerard Faaij, BRONS!
Jurgen van  Berkum, ZILVER!
 5-kamp: eindklassement M40  Uitslag Dennis Francois
Justin Francois, GOUD!
 18:40  60m – finale M65  Uitslag Ko Florusse, ZILVER!
18:44 60m – finale V55 Uitslag Tilly Jacobs (6e)
18:52  60m – finale V50 Uitslag Valerie Klostermann, BRONS! en NR!
19:12  60m – finale M40  Uitslag Tunde Leidsman (4e)