Tagarchief: 1000m

NEDERLANDS RECORD voor Nicole Weijling-Dissel

Nicole Weijling-Dissel  van Team Thuijs heeft vandaag opnieuw een Nederlands record V45 gelopen door op  de 1500m in een tijd van 4:34.75 te finishen tijdens de Nijmegen Global Athletics.

Geteisterd door harde regen voor de start waren alle deelneemsters de race koud aangevangen. Nicole finishte uiteindelijk als derde Nederlandse in het deelnemersveld met sterke internationale bezetting.

uitslagnijmegenglobalathletics1500m

Eerder deze maand had Nicole het Nederlands Record in haar categorie op de 1000m  al scherper gesteld naar een tijd van 2:55.93 tijdens de Ter Specke Bokaal baancircuitwedstrijd in Lisse.

Tijdens de aankomende NK Masters in Amersfoort op 11 en 12 Juni a.s. zal Nicole uitkomen op de 800, 1500 en 5000m.

Inschrijven voor de NK is nog mogelijk tot en met Zondag 22 mei a.s.

13178550_995626950534299_3948160942270124823_n

13220500_995627110534283_7824892036441131596_o

 

EK Masters Ancona 2016 – Dag 2: GOUD voor Cees Stolwijk, Peter van der Velden, Riet Jonkers, Wan Bakx & Justin Francois, ZILVER voor Jurgen van Berkum, Margreet Takken, Gonny Mik, Jannet Vermeulen & Ko Florusse, BRONS voor Alex Stienstra, Gerard Faaij en Frans de Laat, BRONS & NR voor Valerie Klostermann

Zie hier voor het wedstrijdverslag van Fennie van Osch op de website van de atletiekunie.

Video hordenrace tijdens Gouden meerkamp Wan Bakx (M50):

https://www.facebook.com/wan.bakx/videos/1024400540966147/

 

Video bronzen 60m finale voor Valerie Klostermann (V50) in nieuw Nederlands Record:

Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/Uitslag NL deelname
07:59 5-kamp: 60mh M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (7e)
08:00 Gewichtwerpen – finale M45  Uitslag Richard Bot (7e)
Harald Gijtenbeek (8e)
08:05 5-kamp: 60mh M65  Uitslag Paul Boer (8e)
08:14 5-kamp: 60mh M60  Uitslag Ryan Smits (6e)
08:30 5-kamp: 60mh M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
08:47 5-kamp: 60mh M45  Uitslag Gerard Faaij (2e)
Jurgen van Berkum (3e)
08:55 5-kamp: verspringen M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (8e)
 08:56  5-kamp: 60mh  M40  Uitslag Dennis Francois (13e)
Justin Francois (1e)
09:00 Polshoog – finale V55  Uitslag Brigitte van der Kamp 
09:20 5-kamp: verspringen M65  Uitslag Paul Boer (8e)
 09:30 800m – halve finale M55 Geplande halve finale vervallen. Stan Spangenberg direct vanuit series naar finale.
09:35 5-kamp: verspringen M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
09:50 800m – halve finale M40 Geplande halve finale vervallen. Marijn van der Putten direct vanuit series naar finale.
10:00 Hoog – finale V70  Uitslag Riet Jonkers-Slegers, GOUD!
10:10 5-kamp: kogel M70  Uitslag Kees Jägers (6e)
Frans van Boven (9e)
10:20 3000m – finale V65  Uitslag Anne van Dijk (4e)
10:20 3000m – finale V60  Uitslag Jannet Vermeulen-Stulen, ZILVER!
11:00 5-kamp: kogel M65  Uitslag Paul Boer (9e)
11:20 5-kamp-hoog M70  Uitslag Kees Jägers (7e)
Frans van Boven (5e)
11:21 5-kamp: verspringen M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
11:28 5-kamp: verspringen M45  Uitslag Gerard Faaij (4e)
Jurgen van Berkum (2e)
11:45 5-kamp-hoog M65  Uitslag Paul Boer (4e)
11:57 3000m – finale M75  Uitslag Gillis Bosman (6e)
12:15 Speer – finale V35  Uitslag Margreet Takken, ZILVER!
12:31 3000m – finale M65  Uitslag Cees Stolwijk, GOUD!
12:32 5-kamp: kogel M60  Uitslag Ryan Smits (12e)
12:47 5-kamp: kogel M50  Uitslag Wan Bakx (11e)
13:03 3000m – finale M55  Uitslag Willem de Ruijter (7e)
Alex Stienstra, BRONS!
13:04 5-kamp: verspringen M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
13:18 3000m – finale M50  Uitslag Jan Pieter Mondria (8e)
13:33 3000m – finale M45  Uitslag Peter van der Velden, GOUD!
13:36 5-kamp: kogel M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
13:48 3000m – finale M40  Uitslag Dolf van de Voort (21e)
13:51 5-kamp: kogel M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
14:35 5-kamp: hoog M60  Startlijst Ryan Smits
14:35 5-kamp: hoog M50  Startlijst Wan Bakx
14:36 5-kamp: 1000m M70  Startlijst Kees Jägers
Frans van Boven
14:45 5-kamp: 1000m M65  Startlijst Paul Boer
15:10 5-kamp: hoog M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
15:20 Kogel – finale V60  Uitslag Anje de Lang (18e)
15:23 Kogelslingeren – finale V50  Uitslag Ingrid van Dijk (6e)
Gonny Mik, ZILVER!
15:45 Hinkstap – finale M65  Uitslag Onno Waalewijn (7e)
16:30 5-kamp: 1000m M60  Startlijst Ryan Smits
16:30 Kogel – finale M65  Uitslag Frans de Laat, BRONS!
16:30 5-kamp: hoog M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
16:53 5-kamp: 1000m M50  Startlijst Wan Bakx
17:00 5-kamp: 1000m M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
19:30 5-kamp: 1000m M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
 5-kamp: eindklassement M70 Uitslag Kees Jägers, afgemeld voor 1000m
Frans van Boven, 1000m DNF
 5-kamp: eindklassement M65  Uitslag Paul Boer (5e)
 5-kamp: eindklassement M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
5-kamp: eindklassement M50 Uitslag Wan Bakx, GOUD!
 5-kamp: eindklassement M45  Uitslag Gerard Faaij, BRONS!
Jurgen van  Berkum, ZILVER!
 5-kamp: eindklassement M40  Uitslag Dennis Francois
Justin Francois, GOUD!
 18:40  60m – finale M65  Uitslag Ko Florusse, ZILVER!
18:44 60m – finale V55 Uitslag Tilly Jacobs (6e)
18:52  60m – finale V50 Uitslag Valerie Klostermann, BRONS! en NR!
19:12  60m – finale M40  Uitslag Tunde Leidsman (4e)