Tagarchief: gewichtwerpen

WMACi 2019 Dag 5: Zilver voor Hans Smeets, Brons voor Onno Heerlien en Ilona Zeilmaker

Op alweer de vijfde dag van de World Masters Athletics Championships indoor in het Poolse Toruń is er zilver voor Hans Smeets op de 800m in de categorie M70 met een tijd van 2:32.94

Brons is er in de categorie M55 voor Onno Heerlien bij het gewichtwerpen met een afstand van 17.43 en voor Ilona Zeilmaker in de categorie W35 bij het kogelslingeren met een afstand van 31.31.

Simone Geel wint in de categorie W55 met een tijd van 28.57 haar serie waarmee ze zich als 4e overall voor de finale plaatst die morgen om 21:21 wordt gehouden.

Erwin Suvaal (M55), Justin Francois (M40) en Cees Stolwijk (M65) grepen bij respectievelijk het gewichtwerpen (16.16), de meerkamp (3666ptn) en de 800m (2:27.32) net naast de medailles met een onfortuinlijke 4e plaats.

Overige Prestaties Nederlanders

08:00 WT M50 Richard Bot 15.12 10e
08:00 WT M50 Pascal Geursen 12.99 14e SB
09:10 200 M65 Ko Florusse DNS
09:40 WT M55 Erwin Suvaal 16.16 4e
10:00 DT M45 Harald Gijtenbeek DNS
10:05 HT W50 Mariska Franken 28.69 SB 18e

10:30 200 M55 Rob van de Graaf 33.59 48e
10:55 60mH M40 Justin Francois 8.58 (meerkamp) 1e
11:45 LJ M40 Justin Francois 5.92 (meerkamp) 5e
11:45 200 M50 Peter van den Kerkhoff 26.42 26e
12:35 60mH M35 Lamine Lalami 10.61 (meerkamp) 10e
13:17 LJ M35 Lamine Lalami 5.59 (meerkamp) 6e
14:00 SP M40 Justin Francois 12.44 (meerkamp) 2e
14:50 200 M35 Bas Jubels 24.88 19e
15:15 SP M35 Lamine Lalami 12.61 2e
16:10 HJ M40 Justin Francois (meerkamp) 1.72 8e
16:55 200 W45 Aafke van Daalen 30.16 21e
17:30 HJ M35 Lamine Lalami 1.75 5e
18:20 200 W35 Janneke Visser 27.97 13e
18:40 1000 M40 Justin Francois (meerkamp) 3:06.51 6e
20:15 1000 M35 Lamine Lalami (meerkamp) 3:11.23 6e
20:30 MK M35 Lamine Lalami 2858ptn 7e
20:44 800 W65 Afien Toering-Benus 3:01.55 5e
21:32 800 W35 Eline van den Broek-Altenburg 2:28.84

WMACi 2019 Dag 3: Goud voor Riet Jonkers en Onno Heerlien, Zilver voor Ingrid van Dijk en Brons voor Margreet Takken en Ilona Zeilmaker

Ook op de derde dag van de World Masters Athletics indoor in Torun (Polen) was het weer goud wat er blonk.

Dit keer werd het goud o.a. afgedwongen op de 400m waar Riet Jonkers in de categorie V75 met haar tijd van 1:24.16 haar concurrentes aftroefde.

Onno Heerlien wist in de categorie M55 met een worp van 50.22 eveneens de gouden plak naar zich toe te trekken bij het kogelslingeren.

Verder deed #teamnl goede zaken op de werpnummers met zilver voor Ingrid van Dijk (V55) bij het gewichtwerpen met een worp van 13.68 en brons voor Ilona Zeilmaker (V35) en Margreet Takken (V40) die hun speren respectievelijk naar 30.59 en 34.33 wierpen.

Op de 60m sprint plaatste Esther Dankwah zich in de categorie V35 met de snelste tijd van het deelnemersveld (7.91) voor de finale morgen om 11:40.

Tilly Jacobs deed in de categorie V60 eveneens goede zaken op de 60m sprint waar ze zich met de 2e tijd overall (9.03) van het deelnemersveld plaatste voor de finale morgen om 11:15.

Ook Matthijs Seijlhouwer plaatste zich op de 60m in de categorie M50 met een tijd van 7.57 als 2e tijdsnelste voor de finale morgen om 12:40. In de series liep hij met 7.56 de derde tijd van het deelnemersveld.

Overige prestaties Nederlanders

Verspringen
Anja Akkerman-Smits V60 3.79 9e

60m
Wendy Visser V35 8.42 16e
Melina Congiu V35 8.49 17e
Andre van Wort M50 8.03 31e
Peter van den Kerkhoff M50 8.32 51e
Ko Florusse M65 9.05 16e (8.50 in series)

Gewichtwerpen
Ingrid Zuijdervliet V60 9.46 18e
José van Appeven V60 8.00 22e
Riet Jonkers-Slegers V75 10.59 (SB) 5e

Kogelslingeren
Jan van Hooft M65 28.49 14e

WMACi 2019 Dag 2: Zilver voor Ilona Zeilmaker en Brons voor Wendy Visser

Op dag 2 van de World Masters Athletics Indoor 2019 in Toruń was er voor Ilona Zeilmaker zilver bij het gewichtwerpen met een worp van 10.71.

De Deense Maria Slok Hansen wierp haar gewicht met een worp van 14.78 naar het goud.

Verder won Wendy Visser bij het verspringen in de categorie W35 – tot haar eigen verbazing – brons met een sprong in de zandbak van 5.18.

Het goud in de categorie W35 ging met een sprong van 5.41 naar de Duitse Anke Kettermann-Lang, dit was maar net iets verder dan de Amerikaanse Neringa Jakstiene die het in de categorie V55 nog tot een respectabele sprong van 5.22 bracht.

Prestaties Overige Nederlanders:

400m
Bas Jubels M35 55.66 11e
Aafke van Dalen V45 69.72 11e
Richard Janssen M50 DNS Finale (blessure opgelopen tijdens series)

Kogelslingeren
Richard Bot M50 47.33 8e
Pascal Geursen M50 32.05 13e

Verspringen
Linda van Berkel V45 4.24 9e

3000m snelwandelen
Hub Kaenen M55 16:18.56 12e

Kogelstoten
Ingrid Zuidervliet V60 7.50 17e
Jolande Brasser V70 7.18 12e

Gewichtwerpen
Harald Gijtenbeek M45 33.73 11e
Mariska Franken V50 9.18 13e

8km Cross
Peter van der Velden M50 (DNF)
Rob van de Graaf 31:55 M55 15e
Henri Veldman 32:21 M55 21e
Willem de Ruijter 33:11 M55 24e
Johan Neve 33:00 M60 9e

Ander opmerkelijk nieuws vandaag was de deelname van de  zilveren medaillewinaar op de 100m tijdens de Olympische Spelen van 2004.

Francis Obikwelu snelde in de series 60m M40 uitbollend over de finishlijn naar een tijd van 7.08.

Dat belooft nog wat voor de halve finale en finale morgen.

Perth 2016 Dag 1 – GOUD! Brigitte van der Kamp

Nadat de openingsceremonie achter de rug  was stonden de eerste deelnemers aan het WK Masters in het Australische Perth reeds te popelen om vannacht vanaf 03:00 Nederlandse tijd aan te treden in het Western Australia Athletics Stadium, Ern Clark Athletic Centre of Perry Lakes Alderbury reserves.

Brigitte van der Kamp wist op deze openingsdag direct al een gouden medaille voor TEAM NL in de wacht te slepen op het onderdeel polshoog in de klasse V55 met een hoogte van exact 3 meter.

Na afloop van het kogelslingeren konden V50 Ingrid van Dijk (6e) en V40 Yvette bot-Vleerlaag (7e) beiden een WK diploma in ontvangst nemen als aandenken aan hun klassering binnen de top 8.

Op de cross moest V35 Laura Huijbrechts met de ondankbare 4e plaats net naast het podium genoegen nemen

Bri op het ereschavot.
Bri op het ereschavot.
In afwachting van recenter beeldmateriaal hier een foto van de 3.31 waarmee Brigitte 3 jaar geleden het wereldrecord in de klasse V50 verbrak.
Archief foto van de 3.31 waarmee Brigitte 3 jaar geleden het wereldrecord in de klasse V50 verbrak.
  • Het volledige programma is hier te vinden en de meest recente uitslagen hier.
  • De livestream is hier te bekijken.

Onderstaand het volledige overzicht van Nederlanders die in actie kwamen (uitslagen nog niet in alle gevallen bekend).

Mannen Vrouwen
Meerkamp (dag 1) M60 – Dirk Jan Giskes uitslag (11e)  - -
Kogelslingeren (series + finales)  - - V40-Yvette Bot-Vleerlaag uitslag (7e)
- - V50-Ingrid van Dijk uitslag (6e)
Gewichtwerpen (finales)  M45-Martin Wijand uitslag (7e en 10e)  - -
M45-Richard Bot  - -
100m (series) - - V45-Aafke van Daalen  uitslag (10e series, 1e RESERVE FINALE)
- - V55-Sonja Oost uitslag (8e naar FINALE)
 Polshoog  - -  V55 – Brigitte van der Kamp  uitslag (1e GOUD!)
5km Snelwandelen (finales)  - - - -
8km cross  V35-Laura Huijbregts uitslag (4e)
via de hashtag #Perth2016 kun je de games via Social Media volgen.
Via de hashtag Perth2016 kun je de WK (waaronder dit werpfilmpje op Instagram) ook via Social Media volgen.

 

Aafke van Daalen (uiterst links op  de foto) komt vandaag in actie op de 100m in de klasse V45.
Aafke van Daalen (uiterst links op de foto) komt vandaag in actie tijdens de series 100m in de klasse V45.

 

EK Masters Ancona 2016 – Dag 4: GOUD! voor Gonny Mik, BRONS! voor Rob Moen

200m finales

V50 met Valerie Klostermann

Video bronzen 200m finale Rob Moen (M50):

Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/Uitslag Nederlandse deelname
08:00 60mH – series M70  Uitslag Frans van Boven
08:30 Polstok – finale M65  Uitslag Michel van Osch
Ko Florusse
08:31 60mH – series M55  Uitslag Lucas Prins
08:37 60mH – series M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
08:51 60mH – series M45  Uitslag Gerard Faaij (5e)
 09:30 60mH – series V60 Uitslag Anja Akkerman-Smits (3e)
09:36 60mH – series V55 Uitslag Brigitte van der Kamp (4e)
09:50 Polstok – finale M60  Uitslag Marc van Vliet (4e)
 09:59 60mH – series V40 Uitslag Aafke van Dalen (7e)
10:38 1500m – series M55 Uitslag Willem de Ruijter (8e)
Alex Stienstra (2e)
10:56 Verspringen – finale M50 Uitslag Wan Bakx (4e)
11:05 1500m – series M50  Uitslag Jan Pieter Mondria (13e)
11:47 1500m – series M40 Uitslag Dolf van de Voort
12:30 1500m – series V45 Astrid van Velden, series vervallen – direct finale morgen.
13:33 Kogelslingeren – finale M45  Uitslag Richard Bot (7e)
Harald Gijtenbeek (10e)
15;19 Gewichtwerpen – finale V50  Uitslag Gonny Mik, GOUD!
Ingrid van Dijk (4e)
16:20 Hoogspringen – finale V45  Uitslag Marlou Klaver (13e)
Linda van Berkel (8e)
16:21 Kogelstoten – finale V35  Uitslag Monique Heijns (4e)
16:35 200m – finale M70  Uitslag Jelle van der Schaaf (5e)
17:10 200m – finale V50  Uitslag Valerie Klostermann (4e)
17:15 200m – finale M50  Uitslag Rob Moen, BRONS!
Pierre Lommen (6e)

EK Masters Ancona 2016 – Dag 3: GOUD! voor Riet Jonkers, Jannet Vermeulen en Cees Stolwijk, ZILVER! voor Anja Akkerman, BRONS! voor Ingrid van Dijk, Hans Smeets en Marcel Scholten

 Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/ Uitslag  Nederlandse deelname
08:52 200m – series V50  Uitslag Valerie Klostermann (Q, 4e)
Ilona Mulder
09:16 200m – series V45  Uitslag Iris Steverink (q, 15e)
Linda van Berkel
09:30 Hoogspringen – finale V35  Uitslag Monique Heijns (3x afgesprongen op aanvangshoogte van 1.40)
09:40 200m – series V40  Uitslag Pascale Schure
Aafke van Dalen
09:59 Discus – finale V50  Uitslag Mirjam Aberkrom (4e)
  Ingrid van Dijk, BRONS!
10:47 200m – series M70 Roelf Akkerman (blessure)
 Uitslag Jelle van der Schaaf (4e)
10:52 Verspringen – finale V60  Uitslag Anja Akkerman-Smits, ZILVER!
11:35 200m – series M60 Jan Jepma
 Uitslag Frans Marcelissen (12e)
12:03  200m – series M55  Uitslag Lucas Prins (39e)
12:45 Gewichtwerpen – finale V40  Uitslag Yvette Bot-Vleerlaag (6e)
12:47 200m – series M50  Uitslag Pierre Lommen (6e)
Rob Moen (3e)
13:00 Polsstokhoog – finale M70  Uitslag Kees Jägers (?)
13:00 Hoogspringen – finale M65  Uitslag Onno Waalewijn, (aanvangshoogte niet gehaald.)
16:42 Gewichtwerpen M65  Uitslag Frans de Laat (9e)
Jan van Hooft (7e)
16;48 Snelwandelen M55  Uitslag Hub Kaenen (12e)
18:10 200m – halve finale V50  Uitslag Valerie Klostermann (4e)
18:12 Gewichtwerpen M50 Uitslag Onno Heerlien (8e)
Erwin Suvaal (11e)
18:22 200m – halve finale V45  Uitslag Iris Steverink (15e)
18:34 200m – halve finale V40  Uitslag Pascale Schure (16e)
Aafke van Dalen (12e)
18:54 200m – halve finale M70  Uitslag Jelle van der Schaaf (6e)
19:18 200m – halve finale M60  Uitslag Frans Marcelissen (11e)
19:46 200m – halve finale M50  Uitslag Pierre Lommen (6e)
Rob Moen (3e)
21:20 800m – finale V70  Uitslag Riet Jonkers-Slegers, GOUD!
21:35 800m – finale M65  Uitslag Hans Smeets, BRONS!
Cees Stolwijk, GOUD!
21:30 800m – finale V65  Uitslag Anne van Dijk (5e)
21:40 800m – finale V60  Uitslag Afien Touring (4e)
Jannet Vermeulen-Stulen, GOUD!
21:45 800m – finale M60  Uitslag Marcel Scholten, BRONS!
21:55 800m – finale M55  Uitslag  Stan Spangenberg (8e)
22:25 800m – finale M40 Uitslag Marijn van der Putten (DNS)

EK Masters Ancona 2016 – Dag 2: GOUD voor Cees Stolwijk, Peter van der Velden, Riet Jonkers, Wan Bakx & Justin Francois, ZILVER voor Jurgen van Berkum, Margreet Takken, Gonny Mik, Jannet Vermeulen & Ko Florusse, BRONS voor Alex Stienstra, Gerard Faaij en Frans de Laat, BRONS & NR voor Valerie Klostermann

Zie hier voor het wedstrijdverslag van Fennie van Osch op de website van de atletiekunie.

Video hordenrace tijdens Gouden meerkamp Wan Bakx (M50):

https://www.facebook.com/wan.bakx/videos/1024400540966147/

 

Video bronzen 60m finale voor Valerie Klostermann (V50) in nieuw Nederlands Record:

Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/Uitslag NL deelname
07:59 5-kamp: 60mh M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (7e)
08:00 Gewichtwerpen – finale M45  Uitslag Richard Bot (7e)
Harald Gijtenbeek (8e)
08:05 5-kamp: 60mh M65  Uitslag Paul Boer (8e)
08:14 5-kamp: 60mh M60  Uitslag Ryan Smits (6e)
08:30 5-kamp: 60mh M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
08:47 5-kamp: 60mh M45  Uitslag Gerard Faaij (2e)
Jurgen van Berkum (3e)
08:55 5-kamp: verspringen M70  Uitslag Kees Jägers (9e)
Frans van Boven (8e)
 08:56  5-kamp: 60mh  M40  Uitslag Dennis Francois (13e)
Justin Francois (1e)
09:00 Polshoog – finale V55  Uitslag Brigitte van der Kamp 
09:20 5-kamp: verspringen M65  Uitslag Paul Boer (8e)
 09:30 800m – halve finale M55 Geplande halve finale vervallen. Stan Spangenberg direct vanuit series naar finale.
09:35 5-kamp: verspringen M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
09:50 800m – halve finale M40 Geplande halve finale vervallen. Marijn van der Putten direct vanuit series naar finale.
10:00 Hoog – finale V70  Uitslag Riet Jonkers-Slegers, GOUD!
10:10 5-kamp: kogel M70  Uitslag Kees Jägers (6e)
Frans van Boven (9e)
10:20 3000m – finale V65  Uitslag Anne van Dijk (4e)
10:20 3000m – finale V60  Uitslag Jannet Vermeulen-Stulen, ZILVER!
11:00 5-kamp: kogel M65  Uitslag Paul Boer (9e)
11:20 5-kamp-hoog M70  Uitslag Kees Jägers (7e)
Frans van Boven (5e)
11:21 5-kamp: verspringen M50  Uitslag Wan Bakx (1e)
11:28 5-kamp: verspringen M45  Uitslag Gerard Faaij (4e)
Jurgen van Berkum (2e)
11:45 5-kamp-hoog M65  Uitslag Paul Boer (4e)
11:57 3000m – finale M75  Uitslag Gillis Bosman (6e)
12:15 Speer – finale V35  Uitslag Margreet Takken, ZILVER!
12:31 3000m – finale M65  Uitslag Cees Stolwijk, GOUD!
12:32 5-kamp: kogel M60  Uitslag Ryan Smits (12e)
12:47 5-kamp: kogel M50  Uitslag Wan Bakx (11e)
13:03 3000m – finale M55  Uitslag Willem de Ruijter (7e)
Alex Stienstra, BRONS!
13:04 5-kamp: verspringen M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
13:18 3000m – finale M50  Uitslag Jan Pieter Mondria (8e)
13:33 3000m – finale M45  Uitslag Peter van der Velden, GOUD!
13:36 5-kamp: kogel M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
13:48 3000m – finale M40  Uitslag Dolf van de Voort (21e)
13:51 5-kamp: kogel M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
14:35 5-kamp: hoog M60  Startlijst Ryan Smits
14:35 5-kamp: hoog M50  Startlijst Wan Bakx
14:36 5-kamp: 1000m M70  Startlijst Kees Jägers
Frans van Boven
14:45 5-kamp: 1000m M65  Startlijst Paul Boer
15:10 5-kamp: hoog M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
15:20 Kogel – finale V60  Uitslag Anje de Lang (18e)
15:23 Kogelslingeren – finale V50  Uitslag Ingrid van Dijk (6e)
Gonny Mik, ZILVER!
15:45 Hinkstap – finale M65  Uitslag Onno Waalewijn (7e)
16:30 5-kamp: 1000m M60  Startlijst Ryan Smits
16:30 Kogel – finale M65  Uitslag Frans de Laat, BRONS!
16:30 5-kamp: hoog M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
16:53 5-kamp: 1000m M50  Startlijst Wan Bakx
17:00 5-kamp: 1000m M45  Startlijst Gerard Faaij
Jurgen van Berkum
19:30 5-kamp: 1000m M40  Startlijst Dennis Francois
Justin Francois
 5-kamp: eindklassement M70 Uitslag Kees Jägers, afgemeld voor 1000m
Frans van Boven, 1000m DNF
 5-kamp: eindklassement M65  Uitslag Paul Boer (5e)
 5-kamp: eindklassement M60  Uitslag Ryan Smits (8e)
5-kamp: eindklassement M50 Uitslag Wan Bakx, GOUD!
 5-kamp: eindklassement M45  Uitslag Gerard Faaij, BRONS!
Jurgen van  Berkum, ZILVER!
 5-kamp: eindklassement M40  Uitslag Dennis Francois
Justin Francois, GOUD!
 18:40  60m – finale M65  Uitslag Ko Florusse, ZILVER!
18:44 60m – finale V55 Uitslag Tilly Jacobs (6e)
18:52  60m – finale V50 Uitslag Valerie Klostermann, BRONS! en NR!
19:12  60m – finale M40  Uitslag Tunde Leidsman (4e)

Recordregen gewichtwerpen in Sittard

De indoorwedstrijd gewichtwerpen die op 20 Februari j.l. door AV Unitas in Sittard werd georganiseerd, heeft  een ware recordregen teweeg gebracht.

V50 Gonny Mik kijkt haar worp na tijdens de wedstrijd gewichtwerpen in Sittard
V50 Gonny Mik kijkt haar worp na tijdens de wedstrijd gewichtwerpen in Sittard

In totaal werden er 6 nationale records gevestigd, een Belgisch record en zelfs een wereldrecord. Met haar 17,19 meter verbeterde de Groningse Gonny Mik in de categorie V50 niet alleen het Nederlands en Europees record dat sinds 28 Maart 2014  op naam stond van Ingrid van Dijk (afstand 16,04), maar scherpte ze tevens het Wereldrecord van 16,68 aan, dat de Amerikaanse Oneithea Lewis  op 6 Maart 2011 in Albuquerque wierp.

nederlandsrecordgewichtwerpenvrouwen
Nederlandse records gewichtwerpen bij de vrouwen
Europese records  gewichtwerpen bij de Vrouwen
Europese records gewichtwerpen bij de Vrouwen
Wereldrecords gewichtwerpen bij de vrouwen
Wereldrecords gewichtwerpen bij de vrouwen

In de categorie V65 verbeterde Annie van Anholt met een worp van 14,45 de Nederlandse recordafstand van 8.81 die Riet Jonkers op 6 April 2012 in Finland wierp.

V65 Annie van Anholt
V65 Annie van Anholt

Bij de mannen vielen er Nederlandse Records te noteren voor Jeroen Vis, M35 (11,97), Albert van der Mee, M55 (13,59), Henk van Bakel, M60, (13,97) en Frans de Laat, M65, (14,16). Albert van der Mee wist de kogel tevens 9.92 ver te stoten. Dit leverde hem eveneens een Nederlands Record op in de categorie slechtzienden. De 12.14 die Hector Buyle wierp was goed voor een nieuw Belgisch Record. 

Nederlandse record gewichtwerpen bij de mannen
Nederlandse record gewichtwerpen bij de mannen
M35 Jeroen Vis
M35 Jeroen Vis
Henk van Bakel
M60 Henk van Bakel
Frans de Laat
M65 Frans de Laat

Dag 1: WK Masters Lyon – GOUD! voor Cees Stolwijk, Carla Ophorst en Gonny Mik

Carla Ophorst op kop tijdens de cross (bron blog Carla Ophorst
Carla Ophorst op kop tijdens de cross (bron blog Carla Ophorst

De eerste dag van de WK Masters in Lyon stond in het teken van de finales op de 8km cross, de start van de meerkamp en de kwalificaties bij het gewichtwerpen. In de klasse V40 en V50 werd bij het gewichtwerpen direct de finale geworpen.

Op de cross voldeed V55 Carla Ophorst aan de verwachtingen met het behalen van een podiumplek. En hoe! Ze haalde zelfs goud. Goud op de cross was er ook voor Cees Stolwijk bij de mannen M65. Martien van der Hoorn die in December 2014 getroffen werd door een herseninfact en nu alweer als 25e van de 79 deelnemers was geplaatst op de cross in de klasse M60, heeft zich afgemeld voor deze afstand, maar komt later deze week nog wel in actie op de 800, 1500 en 3000m.

Cees Stolwijk (bron: altismasters)
Cees Stolwijk (bron: altismasters)

In de categorie V50 bij het gewichtwerpen voldeed ook Gonny Mik aan de verwachtingen. Ze stond als eerste geplaatst en ging zoals verwacht met het goud aan de haal met een worp van 16.27.  Ingrid van Dijk stond ingeschreven met de 4e afstand van de in totaal 19 deelnemers, maar moest uiteindelijk met een zevende plaats genoegen nemen. Ingrid is echter nog herstellende van een blesssure. Vantevoren was het nog niet zeker of ze überhaupt mee kon doen. Frans de Laat stond met een 15e afstand ingeschreven en zou daarmee een zware kluif hebben om de finale te bereiken. Uiteindelijk lukte het hem om bij de laatste 12 en in de finale te komen.

Gonny Mik (bron: openbare facebookpagina)
Gonny Mik (bron: openbare facebookpagina)

Volledige uitslagen: