Alle berichten van Denise van der Linden-morris

Open Meerkamp Masters

Open Meerkamp Masters Clytoneus Woerden
Open Meerkamp Masters Clytoneus Woerden

Op 26 september organiseert AV Clytoneus de Open Meerkamp voor Masters. Inschrijven is mogelijk via Atletiek.nu. Je kunt je inschrijven voor een formele vijfkamp of voor losse onderdelen. Ook wordt de dames Masters de mogelijkheid geboden mee te doen aan de heren meerkamp (met afsluitend een 800m in plaats van 1.500m). Dit kan door je als dame in te schrijven voor alle vijf de losse onderdelen.

Aan deelname zijn kosten verbonden, te weten € 7,50 voor de meerkamp en € 2.50 per los onderdeel met een maximum bedrag van € 7,50.

De inschrijving opent op vrijdag 4 september 21.00 uur en sluit op donderdag 24 september 18.00 uur. De chronoloog zal dan ook worden gepubliceerd op deze website.

We hopen op een mooie wedstrijd en zien u graag op 26 september.

Aanmelden via http://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/1649/.

 

Bron: Clytoneus.nl

Dag 1: WK Masters Lyon – GOUD! voor Cees Stolwijk, Carla Ophorst en Gonny Mik

Carla Ophorst op kop tijdens de cross (bron blog Carla Ophorst
Carla Ophorst op kop tijdens de cross (bron blog Carla Ophorst

De eerste dag van de WK Masters in Lyon stond in het teken van de finales op de 8km cross, de start van de meerkamp en de kwalificaties bij het gewichtwerpen. In de klasse V40 en V50 werd bij het gewichtwerpen direct de finale geworpen.

Op de cross voldeed V55 Carla Ophorst aan de verwachtingen met het behalen van een podiumplek. En hoe! Ze haalde zelfs goud. Goud op de cross was er ook voor Cees Stolwijk bij de mannen M65. Martien van der Hoorn die in December 2014 getroffen werd door een herseninfact en nu alweer als 25e van de 79 deelnemers was geplaatst op de cross in de klasse M60, heeft zich afgemeld voor deze afstand, maar komt later deze week nog wel in actie op de 800, 1500 en 3000m.

Cees Stolwijk (bron: altismasters)
Cees Stolwijk (bron: altismasters)

In de categorie V50 bij het gewichtwerpen voldeed ook Gonny Mik aan de verwachtingen. Ze stond als eerste geplaatst en ging zoals verwacht met het goud aan de haal met een worp van 16.27.  Ingrid van Dijk stond ingeschreven met de 4e afstand van de in totaal 19 deelnemers, maar moest uiteindelijk met een zevende plaats genoegen nemen. Ingrid is echter nog herstellende van een blesssure. Vantevoren was het nog niet zeker of ze überhaupt mee kon doen. Frans de Laat stond met een 15e afstand ingeschreven en zou daarmee een zware kluif hebben om de finale te bereiken. Uiteindelijk lukte het hem om bij de laatste 12 en in de finale te komen.

Gonny Mik (bron: openbare facebookpagina)
Gonny Mik (bron: openbare facebookpagina)

Volledige uitslagen:

Masters winnen bij NK Senioren

 

Wendy Koolhaas met fan Youri
Wendy Koolhaas met fan Youri

Bij de afgelopen NK Atletiek telden we 7 master atleten aan de start. V35 Wendy Koolhaas won zoals verwacht het kogelslingeren met een constante serie waarbij ze niet alleen alle pogingen ruim boven de 60 meter uitkwam, maar met een worp van 62.91 eveneens het NR bij de V35 wist te verbeteren. Deze afstand was tevens goed voor een verbetering van haar derde plek op de allertijdenlijst bij de senioren.

Toch wel onverwachts won M35 Jan Peter Larsen na zeven jaar weer het hoogspringen van zijn clubgenoot Douwe Amels met een hoogte van 2.16. Deze hoogte was slechts 9 cm onder zijn allertijdenprestatie van 2.25. Jan Peter deed nog een poging op 2.22 en was er twee keer dichtbij, maar bij de derde poging leek de koek op. Met deze prestatie neemt Jan Peter de leiding op de wereldranglijst M35

M45 Martin Wijand hield zich met een afstand van 49.12 en een zevende plaats tijdens de finale van het kogelslingeren op de tweede dag van het NK goed staande in het deelnemersveld, evenals de 48-jarige V45 Team Thuijs atlete Nicole Weijling-Dissel die met een zesde plaats en een tijd van 4:40.29 goed mee kon met de finalisten  tijdens de 1500m op vrijdag.

Bron: team thuis
Bron: team thuijs

Nicole liep een dag later ook de series 800 in een knappe tijd van 2:18.85. Dit was ruim 2 seconden boven haar beste seizoensprestatie. Tot op het laatste rechte stuk had Nicole nog uitzicht op een finaleplaats. Een eindsprint zat er met de 1500 meter finale in de benen echter niet meer in. Om de finale te halen was uiteindelijk een tijd van 2:14.52 of sneller nodig geweest.

Oud-international Marcel van der Westen stond op zijn 39-jarige verjaardag aan de start van de halve finale op de 110mh, maar kon hier met een tijd van 14.99 geen rol van betekenis spelen. Ook onder zijn leeftijdsgenoten in de klasse M35 waren er dit jaar wereldwijd reeds 5 mannen sneller. De 110 meter horden werd uiteindelijk gewonnen door Marcel’s oud-trainingsmaatje Gregory Sedoc (33 jaar) in een tijd van 13.77.

V35 Annemieke Dunnink kwam in de finale van het polststokspringen met een evenaring van haar persoonlijk record van 3.70 tot een 8e plek. De Utrechtse Phoenix atlete Pascale Schure liep op de 100m mee in de kwalificatieronde, maar wist met haar tijd van 13.59 niet door te dringen tot de halve finale.

Programma WK Masters Lyon

 

Stade Balmont
Stade Balmont

Let op. Ivm de warmte is het chrono enigszins aangepast

Met dank aan het Excel bestand dat Michiel van Osch beschikbaar heeft gesteld onderstaand per wedstrijddag een overzicht van de Nederlandse deelnemers.

inschrijflijsten per onderdeel/masterscategorie

4/8


Totaal aantal gevonden records: 68, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
08:00 Martien van der Hoorn pa cross M60 32:00.00 25/79 afgemeld
08:00 Gillis Bosman pa cross M75 42:00.00 11/27 44:01.00 13e - uitslag
08:00 Cees Stolwijk pa cross M65 36:00.00 26/57 finale - startlijst
08:30 Bas Masteling du 100m 10-kamp M40 5525 13/51 of 10:10 B - startlijst
08:30 Leo van der Aa du 100m 10-kamp M40 - -/51 of 10:10 B - startlijst
08:30 Gurmukh Sahans pa 100m 10-kamp M35 5010 13/50 12.65 +2.3 5e in 8e serie - 558 pnt - uitslag
08:30 Joris van Vlerken pa 100m 10-kamp M35 5500 11/50 12.31 +0.8 2e in 7e serie - 622 pnt - uitslag
08:30 Justin Francois pa 100m 10-kamp M35 - -/50 11.43 +1.4 1e in 3e serie - 797pnt - uitslag
08:30 Vincent Kerssies pa 100m 10-kamp M35 6000 4/50 11.63 +2.3 - 1e in 8e serie - uitslag 1e in 8e serie - 757 pnt - uitslag
08:30 Yvette Bot pa gewichtwerpen V40 11.16 10/13 10.51 9e - uitslag
09:00 Monique Krefting 80m h-7-kamp V45
09:00 Ingrid Smit br 80m h-7-kamp V45 4678 2/25 startlijst
09:15 Carla Ophorst pa cross V55 32:00.00 2/40 finale startlijst
09:15 Gurmukh Sahans pa ver 10-kamp M35 of 09:30
09:15 Joris van Vlerken pa ver 10-kamp M35 of 09:30
09:15 Justin Francois pa ver 10-kamp M35 - -/50 6.45 +0.2 2e in groep A - 732 pnt - uitslag
09:15 Vincent Kerssies pa ver 10-kamp M35 6000 4/50 of 09:30
09:20 Bas Masteling du ver 10-kamp M40 5525 13/51 of 11:00
09:20 Leo van der Aa du ver 10-kamp M40 - -/51 of 11:00 - startlijst
09:45 Monique Krefting br hoog 7-kamp V45
09:45 Ingrid Smit br hoog 7-kamp V45
10:10 Gerard Faay pa 100m 10-kamp M45 of 10:30 B
10:45 Gurmukh Sahans pa kogel 10-kamp M35 of 11:00
10:45 Joris van Vlerken pa kogel 10-kamp M35 of 11:00
10:45 Justin Francois pa kogel 10-kamp M35 of 11:00
10:45 Vincent Kerssies pa kogel 10-kamp M35 of 11:00
11:00 Gerard Faay pa ver 10-kamp M45 of 11:15
11:15 Monique Krefting br kogel 7-kamp V45
11:15 Ingrid Smit br kogel 7-kamp V45
11:15 Anja Akkerman ve 80m h-7-kamp V60
11:20 Bas Masteling du kogel 10-kamp M40 5525 13/51 of 13:00
11:20 Leo van der Aa du kogel 10-kamp M40 - -/51 of 13:00 - startlijst
11:30 Jeroen van Aken pa cross M35 27:00.00 8/27 finale startlijst
11:30 Peter Mijsberg pa cross M45 28:50.00 22/63 finale - startlijst
11:30 Willem de Ruijter pa cross M55 29:00.00 15/75 finale startlijst
11:30 Johan Neve pa cross M55 32:00.00 32/75 finale - startlijst
11:30 Ron van Megen pa cross M55 33:00.00 40/75 finale - startlijst
12:00 Nel van de Meijs br 80m h-7-kamp V55
12:00 Brigitte van der Kamp br 80m h-7-kamp V55 3511 13/19 startlijst
12:00 Gonny Mik pa gewichtwerpen V50 17.20 1/22 GOUD! (1e) - uitslag
12:00 Ingrid van Dijk pa gewichtwerpen V50 14.80 4/22 finale - startlijst
12:00 Anja Akkerman ve hoog 7-kamp V60
12:45 Monique Krefting br 200m 7-kamp V45
12:45 Ingrid Smit br 200m 7-kamp V45
12:55 Nel van de Meijs br hoog 7-kamp V55
12:55 Brigitte van der Kamp br hoog 7-kamp V55
13:00 Bas Masteling du hoog 10-kamp M40 5525 13/51 of 14:40
13:00 Leo van der Aa du hoog 10-kamp M40 - -/51 of 14:40 - startlijst
13:00 Gerard Faay pa kogel 10-kamp M45 of 13:15
13:00 Gurmukh Sahans pa hoog 10-kamp M35 of 13:15
13:00 Joris van Vlerken pa hoog 10-kamp M35 of 13:15
13:00 Justin Francois pa hoog 10-kamp M35 of 13:15
13:00 Vincent Kerssies pa hoog 10-kamp M35 of 13:15
13:15 Anja Akkerman ve kogel 7-kamp V60
14:15 Nel van de Meijs br kogel 7-kamp V55
14:15 Brigitte van der Kamp br kogel 7-kamp V55
14:30 Anja Akkerman ve 200m 7-kamp V60
15:30 Gerard Faay pa hoog 10-kamp M45 of 15:45
15:45 Nel van de Meijs br 200m 7-kamp V55
15:45 Brigitte van der Kamp br 200m 7-kamp V55
16:00 Bas Masteling du 400m 10-kamp M40 5525 13/51 of 17:40 - startlijst
16:00 Leo van der Aa du 400m 10-kamp M40 - -/51 of 17:40 - startlijst
16:30 Gurmukh Sahans pa 400m 10-kamp M35 of 16:55
16:30 Joris van Vlerken pa 400m 10-kamp M35 of 16:55
16:30 Justin Francois pa 400m 10-kamp M35 of 16:55
16:30 Vincent Kerssies pa 400m 10-kamp M35 of 16:55
16:45 Frans de Laat pa gewichtwerpen M65 15.43 11/24 kwal - startlijst
17:45 Gerard Faay pa 400m 10-kamp M45 of 18:10

5/8


Totaal aantal gevonden records: 70, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Onno Heerlien pa gewichtwerpen M50 kwal
Richard Bot pa kogelslingeren M45 kwal
Jeroen Vis pa kogelslingeren M35 kwal
Martin Wijand pa kogelslingeren M40 kwal.
08:30 Monique Krefting br ver 7-kamp V45
08:30 Ingrid Smit br ver 7-kamp V45
08:30 Leo van der Aa du 110m h 10-kamp M40 - -/51 of 11:00 B - startlijst
08:30 Bas Masteling du 110m h 10-kamp M40 5525 13/51 of 11:00 B - startlijst
08:30 Gurmukh Sahans pa 110m h 10-kamp M35 of 08:45 B
08:30 Joris van Vlerken pa 110m h 10-kamp M35 of 08:45 B
08:30 Justin Francois pa 110m h 10-kamp M35 of 08:45 B
08:30 Vincent Kerssies pa 110m h 10-kamp M35 of 08:45 B
08:30 Frits van der Velden ve 100m 10-kamp M55
08:30 Kees Meijer ve 100m 10-kamp M55
09:15 Leo van der Aa du discus 10-kamp M40 - -/51 of 12:15 - startlijst
09:15 Bas Masteling du discus 10-kamp M40 5525 13/51 of 12:15
09:30 Gurmukh Sahans pa discus 10-kamp M35 of 09:30
09:30 Joris van Vlerken pa discus 10-kamp M35 of 09:30
09:30 Justin Francois pa discus 10-kamp M35 - -/50 of 09:30
09:30 Vincent Kerssies pa discus 10-kamp M35 of 09:30
10:30 Monique Krefting br speer 7-kamp V45
10:30 Ingrid Smit br speer 7-kamp V45
10:30 Gerard Faay pa 110m h 10-kamp M45 of 10:45 B
10:45 Frans de Laat pa gewichtwerpen M65 finale ?
11:00 Leo van der Aa du pols 10-kamp M40 - -/51 of 14:00 - startlijst
11:00 Bas Masteling du pols 10-kamp M40 5525 13/51 of 14:00
11:30 Paul Boer pa 100m 10-kamp M65 of 11:45 B
11:30 Gerard Faay pa discus 10-kamp M45 of 11:30
12:00 Monique Krefting br 800m 7-kamp V45
12:00 Ingrid Smit br 800m 7-kamp V45
12:00 Gurmukh Sahans pa pols 10-kamp M35 of 12:00
12:00 Joris van Vlerken pa pols 10-kamp M35 of 12:00
12:00 Justin Francois pa pols 10-kamp M35 of 12:00
12:00 Vincent Kerssies pa pols 10-kamp M35 of 12:00
12:15 Frits van der Velden ve ver 10-kamp M55 of 10:45 - of 09:15
12:15 Kees Meijer ve ver 10-kamp M55 of 10:45 - of 09:15
12:30 Nel van de Meijs br ver 7-kamp V55
12:30 Brigitte van der Kamp br ver 7-kamp V55
12:30 Paul Boer pa ver 10-kamp M65 of 12:30
13:45 Frits van der Velden ve kogel 10-kamp M55 of 12:15 - of 10:45
13:45 Kees Meijer ve kogel 10-kamp M55 of 12:15 - of 10:45
14:30 Leo van der Aa du speer 10-kamp M40 - -/51 of 17:30 - startlijst
14:30 Bas Masteling du speer 10-kamp M40 5525 13/51 of 17:30
15:00 Nel van de Meijs br speer 7-kamp V55
15:00 Brigitte van der Kamp br speer 7-kamp V55
15:00 Gerard Faay pa pols 10-kamp M45 of 15:00
15:00 Anja Akkerman ve ver 7-kamp V60
15:15 Gurmukh Sahans pa speer 10-kamp M35 of 15:15
15:15 Joris van Vlerken pa speer 10-kamp M35 of 15:15
15:15 Justin Francois pa speer 10-kamp M35 of 15:15
15:15 Vincent Kerssies pa speer 10-kamp M35 of 15:15
15:15 Frits van der Velden ve hoog 10-kamp M55 of 13:45 - of 12:15
15:15 Kees Meijer ve hoog 10-kamp M55 of 13:45 - of 12:15
15:30 Paul Boer pa kogel 10-kamp M65 of 15:30
16:15 Anja Akkerman ve speer 7-kamp V60
16:30 Nel van de Meijs br 800m 7-kamp V55
16:30 Brigitte van der Kamp br 800m 7-kamp V55
17:00 Leo van der Aa du 1500m 10-kamp M40 - -/51 of 19:15 - startlijst
17:00 Bas Masteling du 1500m 10-kamp M40 5525 13/51 of 19:15
17:00 Gurmukh Sahans pa 1500m 10-kamp M35 of 17:15
17:00 Joris van Vlerken pa 1500m 10-kamp M35 of 17:15
17:00 Justin Francois pa 1500m 10-kamp M35 of 17:15
17:00 Vincent Kerssies pa 1500m 10-kamp M35 of 17:15
17:15 Frits van der Velden ve 400m 10-kamp M55 of 15:45 - of 14:15
17:15 Kees Meijer ve 400m 10-kamp M55 of 15:45 - of 14:15
17:30 Paul Boer pa hoog 10-kamp M65 of 17:30
17:30 Anja Akkerman ve 800m 7-kamp V60
18:00 Gerard Faay pa speer 10-kamp M45 of 18:00
19:15 Paul Boer pa 400m 10-kamp M65 of 19:30
19:45 Gerard Faay pa 1500m 10-kamp M45 of 20:00

6/8


Totaal aantal gevonden records: 69, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Yvette Bot pa kogelslingeren V40 kwal.
08:30 Martin Wijand pa kogelslingeren M40 finale
08:30 Jeroen Vis pa kogelslingeren M35 finale
08:30 Frits van der Velden ve 100m h 10-kamp M55 of 11:30 B
08:30 Kees Meijer ve 100m h 10-kamp M55 of 11:30 B
08:45 Onno Heerlien pa gewichtwerpen M50 finale
08:50 Gillis Bosman br 5000m M75 25:23.64 8e - uitslag
09:30 Jelle van der Schaaf du 100m M70 serie
09:30 Roelf Akkerman du 100m M70 serie
09:30 Piet Verbeek ve 800m M70 serie
09:30 Frits van der Velden ve discus 10-kamp M55 of 13:30
09:30 Kees Meijer ve discus 10-kamp M55 of 13:30
09:40 Ko van der Wijden br 5000m M70 of 10:30 A
09:40 John van Gilst br 5000m M70 of 10:30 A
10:00 Ko Florusse du 100m M65 serie
10:00 Jan Ties du 100m M65 serie
10:00 Franz van Barneveld du 100m M65 serie
10:00 Hans Smeets ve 800m M65 serie
10:00 Franz van Barneveld ve 800m M65 serie
10:30 Frans Marcelissen du 100m M60 serie
10:30 Ruud Wieles du 100m M60 serie
10:30 Richard Bot pa kogelslingeren M45 finale
10:30 Martien van der Hoorn ve 800m M60 2:49.61 uitgeschakeld uitslag
11:00 Justus van Nierop du 100m M55 serie
11:00 Stan Spangenberg ve 800m M55 serie
11:00 Michiel Essen ve 800m M55 serie
11:20 Willem de Ruijter br 5000m M55 of 12:05 B - of 12:50 A
11:20 Ron van Megen br 5000m M55 of 12:05 B - of 12:50 A
11:20 Rudy Woord br 5000m M55 of 12:05 B - of 12:50 A
11:30 Frits van der Velden ve pols 10-kamp M55 of 15:00
11:30 Kees Meijer ve pols 10-kamp M55 of 15:00
11:35 Paul Boer pa 100m h 10-kamp M65 of 12:15 B
12:00 Rob Moen du 100m M50 serie
12:00 Martien de Haas du 100m M50 serie
12:00 Annie van Anholt pa gewichtwerpen V65 finale
12:00 Martin Wams ve 800m M50 serie
12:10 Erquiles Wawoe pa 5km snelw M50 of 13:00
12:30 Paul Boer pa discus 10-kamp M65 of 13:10
12:45 Jack van Avendonk ve 800m M45 serie
12:45 Marc van Gils ve 800m M45 serie
13:30 Ibrahim Elhadji ve 800m M40 serie
13:30 Dolf van der Voort ve 800m M40 serie
14:00 Paul Boer pa pols 10-kamp M65 of 15:00
14:10 Ruud van der Meulen ve 800m M35 serie
14:10 Marijn van der Putten ve 800m M35 serie
14:10 Martin Breunissen ve 800m M35 serie
14:15 Vince Cairo du 100m M35 serie
15:00 Claudia la Fors du 100m V35 serie
15:00 Esther van Rooij du 100m V35 serie
15:00 Linda de Vos du 100m V35 serie
15:00 Gonny Mik pa kogelslingeren V50 kwal.
15:00 Ingrid van Dijk pa kogelslingeren V50 kwal.
15:00 Frits van der Velden ve speer 10-kamp M55 of 18:00
15:00 Kees Meijer ve speer 10-kamp M55 of 18:00
15:20 Iris Steverink du 100m V40 serie
15:50 Angelique Hoogeveen du 100m V45 serie
16:00 Bert Schalkwijk br 5000m M65 of 16:45 B - of 17:30 A
16:00 Rietje Dijkman du driesprong V75 finale
16:00 William van Heijningen pa 5km snelw M55 of 16:50
16:00 Hub Kaenen pa 5km snelw M55 of 16:50
16:45 Janneke Bruning du 100m V50 serie
16:45 Valerie Klosterman du 100m V50 serie
16:45 Annet den Hartog du 100m V50 serie
17:00 Paul Boer pa speer 10-kamp M65 of 18:00
17:00 Frits van der Velden ve 1500m 10-kamp M55 of 19:30
17:00 Kees Meijer ve 1500m 10-kamp M55 of 19:30
18:00 Frans de Laat pa kogelslingeren M65 kwal - of 18:00 B
18:15 Martien van der Hoorn br 5000m M60 afgemeld
19:40 Paul Boer pa 1500m 10-kamp M65 of 20:00

7/8


Totaal aantal gevonden records: 53, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
10:30 Ingrid Zuijdervliet pa speer V55 finale
10:30 Ans Saalberg pa speer V55 finale
10:35 Freddy de Haas br 5000m M45 finale of 11:10 of 11:45
10:35 Patrick Kwist br 5000m M45 finale of 11:10 of 11:45
11:00 Rietje Dijkman ve hoog V75 finale
11:50 Carla Ophorst ve 5000m V55 finale of 12:30
11:50 Ella Witjes ve 5000m V55 finale of 12:30
12:00 Jazlin Ruineman br 800m V35 kwal.
12:10 Manon Mensink br 800m V40 kwal.
12:10 Lorraine Rosmulder br 800m V40 kwal.
12:10 Ingrid Grutters br 800m V40 kwal.
12:15 Gonny Mik pa kogelslingeren V50 finale ?
12:15 Yvette Bot pa kogelslingeren V40 finale
12:15 Ingrid van Dijk pa kogelslingeren V50 finale ?
12:20 Nicole Weijling br 800m V45 kwal.
12:30 Jeanine van Overveld br 800m V50 kwal.
12:30 Anja Akkerman pa speer V60 finale
12:30 Weia Reinboud pa speer V65 finale
12:40 Ella Witjes br 800m V55 kwal.
12:50 Dineke Kok br 800m V60 kwal.
13:00 Anne van Dijk br 800m V65 kwal.
14:30 Anja Akkerman pa hoog V60 finale
14:45 Janneke Bruning du 100m V50 finale ?
14:45 Valerie Klosterman du 100m V50 finale ?
14:45 Annet den Hartog du 100m V50 finale ?
14:50 Rob Moen du 100m M50 finale ?
14:50 Martien de Haas du 100m M50 finale ?
15:00 Justus van Nierop du 100m M55 finale ?
15:10 Frans Marcelissen du 100m M60 finale ?
15:10 Ruud Wieles du 100m M60 finale ?
15:20 Ko Florusse du 100m M65 finale ?
15:20 Jan Ties du 100m M65 finale ?
15:20 Franz van Barneveld du 100m M65 finale ?
15:30 Roelf Akkerman du 100m M70 finale ?
15:30 Jelle van der Schaaf du 100m M70 finale ?
15:35 Rietje Dijkman du 100m V75 finale ?
16:00 Angelique Hoogeveen du 100m V45 finale ?
16:10 Iris Steverink du 100m V40 finale ?
16:25 Maria Alvora Almeida ve 5000m V40 finale of 17:05
16:30 Arno van Vugt pa pols M50 finale
16:30 Annelies Steekelenburg pa hoog V65 finale
16:30 Weia Reinboud pa hoog V65 finale
16:35 Claudia la Fors du 100m V35 finale ?
16:35 Esther van Rooij du 100m V35 finale ?
16:35 Linda de Vos du 100m V35 finale ?
16:40 Vince Cairo du 100m M35 finale ?
17:25 Lia Wijnbergen ve 5000m V45 finale
8:30 Geert Hendriks br 5000m M50 finale of 9:15 of 10:00 u
8:30 Frans de Laat pa kogelslingeren M65 finale ?
8:30 Annemiek Dunnink pa pols V35 finale
9:00 Erquiles Wawoe br speer M50 kwal of 10:40
9:00 Paul Wolters br speer M50 kwal of 10:40
9:50 Anne van Dijk ve 5000m V65 finale

9/8


Totaal aantal gevonden records: 77, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Frans van Boven pa 300m h M70 serie
Jelle van der Schaaf pa 300m h M70 serie
Annie van Anholt pa kogelslingeren V65 kwal.
10:00 William van Heijningen pa 10km snelw M55 finale
10:00 Hub Kaenen pa 10km snelw M55 finale
10:00 Erquiles Wawoe pa 10km snelw M50 finale
10:10 Justus van Nierop du 200m M55 serie
10:30 Ko van der Wijden br 10000m M70 finale
10:30 John van Gilst br 10000m M70 finale
10:30 Erquiles Wawoe br speer M50 finale ?
10:30 Paul Wolters br speer M50 48.10 11e - Uitslag
10:35 Ron Eijkenboom du 200m M50 serie
10:35 Rob Moen du 200m M50 serie
10:35 Martien de Haas du 200m M50 serie
10:40 Kees Aerts br kogel M55 kwal
11:25 Pieter Jacobs du 200m M45 serie
11:25 Frank Stam du 200m M45 serie
11:25 Lourens van der Elst du 200m M45 serie
11:25 Henk van Dijk du 200m M45 serie
11:30 Bert Schalkwijk br 10000m M65 finale of 12:30
11:30 Cees Stolwijk br 10000m M65 finale of 12:30
11:30 Justus van Nierop du hoog M55 finale
11:30 Franz van Barneveld pa 300m h M65 serie
12:50 Vince Cairo du 200m M35 serie
13:20 Esther van Rooij du 200m V35 serie
13:20 Linda de Vos du 200m V35 serie
13:30 Brigitte van der Kamp pa pols V55 finale
13:35 Iris Steverink du 200m V40 serie
13:55 Ingrid Smit du 200m V45 serie
14:10 Valerie Klosterman du 200m V50 serie
14:10 Annet den Hartog du 200m V50 serie
14:30 Leonie Berden pa discus V40 finale ?
14:30 Sandy van der Heydt pa discus V40 finale ?
14:35 Joke Torbijn du 200m V55 serie
17:10 Riet Jonkers du 800m V70 finale ?
17:18 Piet Verbeek du 800m M70 finale ?
17:25 Anne van Dijk du 800m V65 finale ?
17:30 Dick Schrieken pa discus M75 finale
17:30 Frans de Laat pa kogel M65 kwal
17:32 Hans Smeets du 800m M65 finale ?
17:32 Franz van Barneveld du 800m M65 finale ?
17:39 Dineke Kok du 800m V60 finale ?
17:45 Martien van der Hoorn du 800m M60 uitgeschakeld serie
17:51 Ella Witjes du 800m V55 finale ?
17:57 Stan Spangenberg du 800m M55 finale ?
17:57 Michiel Essen du 800m M55 finale
18:03 Jeanine van Overveld du 800m V50 finale ?
18:09 Martin Wams du 800m M50 finale ?
18:15 Nicole Weijling du 800m V45 finale ?
18:21 Jack van Avendonk du 800m M45 finale ?
18:21 Marc van Gils du 800m M45 finale ?
18:27 Manon Mensink du 800m V40 finale ?
18:27 Lorraine Rosmulder du 800m V40 finale ?
18:27 Ingrid Grutters du 800m V40 finale ?
18:32 Ibrahim Elhadji du 800m M40 finale ?
18:32 Dolf van der Voort du 800m M40 finale ?
18:37 Jazlin Ruineman du 800m V35 finale ?
18:42 Marijn van der Putten du 800m M35 finale ?
18:42 Martin Breunissen du 800m M35 finale ?
18:42 Ruud van der Meulen du 800m M35 finale ?
19:00 Mirjam Aberkrom pa kogel V50 kwal.
19:00 Annet den Hartog pa kogel V50 kwal.
8:30 Quinten Stern pa 400m h M35 serie
8:30 Leonie Berden pa discus V40 kwal.
8:30 Sandy van der Heydt pa discus V40 kwal.
8:30 Ron van Megen ve 10000m M55 finale of 10:00
8:30 Willem de Ruijter ve 10000m M55 finale of 10:00
8:40 Peter Holthuijsen br kogel M50 kwal
8:50 Roelf Akkerman du 200m M70 serie
8:50 Piet Verbeek du 200m M70 serie
9:15 Ko Florusse du 200m M65 serie
9:15 Jan Ties du 200m M65 serie
9:15 Franz van Barneveld du 200m M65 serie
9:30 Gilles Bosman br 10000m M75 finale
9:30 Bart van Rookhuizen pa 400m h M50 serie
9:40 Frans Marcelissen du 200m M60 serie
9:50 Kees Meijer pa 400m h M55 serie

10/8


Totaal aantal gevonden records: 60, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Martin Wijand pa gewichtwerpen M40 finale ?
Richard Bot pa gewichtwerpen M45 finale ?
Monique Heijns pa kogel V35 finale ?
10:15 Lia Wijnbergen br 10000m V45 finale
11:00 Kees Aerts br kogel M55 finale ?
11:30 Ingrid Smit du ver V45 kwal. of 14:30
11:30 Janneke Bruning du ver V50 serie
11:30 Therry Buys du ver V50 kwal.
11:30 Mirjam Aberkrom pa kogel V50 kwal.
11:30 Annet den Hartog pa kogel V50 finale of 10:00
11:40 Iris Steverink du 200m V40 finale of 10:00
11:50 Ingrid Smit du 200m V45 kwal
12:00 Valerie Klosterman du 200m V50 serie
12:00 Annet den Hartog du 200m V50 serie
12:15 Joke Torbijn du 200m V55 serie
12:15 Franz van Barneveld pa 300m h M65 serie
12:30 Freddy de Haas ve 10000m M45 serie of 13:30
12:30 Peter Mijsberg ve 10000m M45 finale of 13:30
12:30 Patrick Kwist ve 10000m M45 serie of 13:30
12:52 Riet Jonkers pa 200m h V70 serie
13:00 Frans de Laat pa discus M65 serie
13:00 Jan van Hooft pa discus M65 serie
13:15 Frans van Boven pa 300m h M70 finale
13:15 Jelle van der Schaaf pa 300m h M70 finale
14:45 Geert Hendriks ve 10000m M50 finale of 16:00
16:00 Agnetta van 't Wout br 10000m V60 serie
16:15 Jeroen van Riel du hoog M45 finale
16:15 Ronald van Rijswijk du hoog M45 finale ?
16:30 Esther van Rooij du 200m V35 finale ?
16:30 Linda de Vos du 200m V35 serie
16:35 Vince Cairo du 200m M35 serie
16:40 Iris Steverink du 200m V40 serie
16:50 Ingrid Smit du 200m V45 kwal
16:55 Pieter Jacobs du 200m M45 serie
16:55 Frank Stam du 200m M45 serie
16:55 Lourens van der Elst du 200m M45 serie
16:55 Henk van Dijk du 200m M45 serie
17:00 Anne van Dijk br 10000m V65 finale of 12:30
17:00 Valerie Klosterman du 200m V50 finale of 12:30
17:00 Annet den Hartog du 200m V50 finale
17:05 Ron Eijkenboom du 200m M50 serie
17:05 Rob Moen du 200m M50 serie
17:05 Martien de Haas du 200m M50 serie
17:10 Joke Torbijn du 200m V55 serie
17:15 Justus van Nierop du 200m M55 finale
17:30 Leonie Berden pa kogel V40 serie
17:30 Sandy van der Heydt pa kogel V40 serie
17:35 Frans Marcelissen du 200m M60 serie
17:45 Ko Florusse du 200m M65 serie
17:45 Jan Ties du 200m M65 finale ?
17:45 Franz van Barneveld du 200m M65 finale ?
17:45 Mirjam Aberkrom pa discus V50 serie
17:45 Ingrid van Dijk pa discus V50 finale ?
17:55 Piet Verbeek du 200m M70 finale ?
17:55 Roelf Akkerman du 200m M70 finale ?
8:30 Frans de Laat pa kogel M65 finale ?
8:30 William van Heijningen pa driesprong M55 kwal.
8:30 Annie van Anholt pa kogelslingeren V65 finale
8:30 Jeroen van Aken ve 10000m M35 finale of 09:30
9:00 Peter Holthuijsen br kogel M50 finale ?

11/8


Totaal aantal gevonden records: 29, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Tiny Hellendoorn pa discus V60 kwal.
10:00 Quinten Stern du 400m h M35 finale ?
10:00 Marc van Vliet pa pols M60 finale
10:00 Wim Langeland pa pols M60 finale
10:30 Leonie Berden pa kogel V40 finale ?
10:30 Sandy van der Heydt pa kogel V40 finale ?
10:30 Dick Schrieken pa kogel M75 finale
10:40 Bart van Rookhuizen du 400m h M50 finale ?
10:45 Mirjam Aberkrom pa discus V50 finale ?
10:45 Ingrid van Dijk pa discus V50 finale ?
10:45 Frans de Laat pa discus M65 finale ?
10:45 Jan van Hooft pa discus M65 finale ?
10:48 Kees Meijer du 400m h M55 finale ?
11:30 Monique Heijns pa kogel V35 finale ?
11:30 William van Heijningen pa driesprong M55 finale ?
11:58 Franz van Barneveld du 300m h M65 finale ?
12:30 Jelle van der Schaaf du 300m h M70 finale ?
12:30 Frans van Boven du 300m h M70 finale ?
13:30 Riet Jonkers du 200m h V70 finale ?
14:30 Christian Huijsman pa driesprong M40 kwal.
15:00 Ingrid Smit du ver V45 finale ?
15:00 Janneke Bruning du ver V50 finale ?
15:00 Therry Buys du ver V50 finale ?
15:00 Michel van Osch pa pols M65 finale
15:00 Ko Florusse pa pols M65 finale
16:00 Anja Akkerman pa ver V60 kwal.
16:15 Martin Wijand pa gewichtwerpen M40 finale ?
17:45 Richard Bot pa gewichtwerpen M45 finale ?
9:00 Onno Heerlien pa kogelslingeren M50 kwal

12/8


Totaal aantal gevonden records: 53, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Onno Waalewijn pa driesprong M65 kwal
10:05 Hans Smeets du 1500m M65 serie
10:22 Frank Stam pa 400m M45 serie
10:22 Lourens van der Elst pa 400m M45 serie
10:22 Henk van Dijk pa 400m M45 serie
10:22 Ronald van Rijswijk pa 400m M45 serie
10:30 Monique Heijns pa hoog V35 finale
10:30 Hanny Barnhoorn pa speer V50 kwal.of 11:45
10:45 Martien van der Hoorn du 1500m M60 serie
11:00 Ron Eijkenboom pa 400m M50 serie
11:00 Rob Moen pa 400m M50 serie
11:25 Willem de Ruijter du 1500m M55 serie
11:25 Ron van Megen du 1500m M55 serie
11:25 Rudy Woord du 1500m M55 serie
11:30 Peter Holthuijsen pa discus M50 kwal
11:45 Michiel Essen pa 400m M55 serie
12:05 Benjamin Romkes du 1500m M50 serie
12:05 Frank Wiegman du 1500m M50 serie
12:05 William van Heijningen du ver M55 kwal. of 13:45
12:30 Hanny Barnhoorn pa speer V50 finale ?
12:40 Jack van Avendonk du 1500m M45 serie
12:40 Koen Joosse du 1500m M45 serie
12:45 Franz van Barneveld pa 400m M65 serie
13:00 Anje van Boeijen pa kogel V55 kwal.
13:00 Ingrid Haas pa kogel V55 kwal.
13:05 Arthur van Dijk du 1500m M40 serie
13:05 Ibrahim Elhadji du 1500m M40 serie
13:05 Dolf van der Voort du 1500m M40 serie
13:30 Marijn van der Putten du 1500m M35 serie
13:30 Ruud van der Meulen du 1500m M35 serie
13:50 Dineke Kok du 1500m V60 kwal.
14:00 Anja Akkerman pa ver V60 finale ?
14:00 Riet Jonkers pa ver V70 finale
14:10 Ella Witjes du 1500m V55 kwal.
14:30 Kees Aerts pa discus M55 serie
14:50 Nicole Weijling du 1500m V45 kwal.
15:00 Brian Lesterhuis pa kogel M40 kwal
15:15 Manon Mensink du 1500m V40 kwal.
15:15 Ingrid Grutters du 1500m V40 kwal.
16:00 Jelle van der Schaaf pa 400m M70 serie
16:00 Roelf Akkerman pa 400m M70 serie
16:00 Piet Verbeek pa 400m M70 serie
16:00 Tiny Hellendoorn pa discus V60 finale ?
17:30 Simone Geel pa 400m V50 serie
18:20 Ingrid Grutters pa 400m V40 serie
18:20 Lorraine Rosmulder pa 400m V40 serie
9:00 Gilles Bosman du 1500m M75 serie
9:00 Linda van Berkel du hoog V45 finale
9:00 Marlou Klaver du hoog V45 finale
9:00 Christian Huijsman pa driesprong M40 finale ?
9:00 Onno Heerlien pa kogelslingeren M50 finale ?
9:00 Margreet Takken pa speer V35 finale
9:15 Wan Bakx du ver M50 kwal of 10:45

14/8


Totaal aantal gevonden records: 114, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
10:00 Wan Bakx du 100m h M50 serie
10:00 Kees Aerts pa discus M55 finale ?
10:00 Peter Holthuijsen pa discus M50 finale ?
10:00 Jan van Hooft pa slinger 5-kamp M65
10:00 Frans de Laat pa slinger 5-kamp M65
10:00 Henk van Bakel pa kogel 5-kamp M60
10:00 Wan Bakx du 100m h M50 serie
10:00 Kees Aerts pa discus M55 finale ?
10:00 Peter Holthuijsen pa discus M50 finale ?
10:00 Jan van Hooft pa slinger 5-kamp M65
10:00 Frans de Laat pa slinger 5-kamp M65
10:00 Henk van Bakel pa kogel 5-kamp M60
10:20 Lucas Prins du 100m h M55 serie
10:20 Lucas Prins du 100m h M55 serie
11:00 Ben Krabbendam pa 20km snelw. M80 finale
11:00 Ben Krabbendam pa 20km snelw. M80 finale
11:15 Onno Waalewijn pa driesprong M65 finale ?
11:15 Onno Waalewijn pa driesprong M65 finale ?
11:30 Aafke van Dalen du 80m h V40 serie
11:30 Jan van Hooft pa kogel 5-kamp M65
11:30 Frans de Laat pa kogel 5-kamp M65
11:30 Henk van Bakel pa discus 5-kamp M60
11:30 Aafke van Dalen du 80m h V40 serie
11:30 Jan van Hooft pa kogel 5-kamp M65
11:30 Frans de Laat pa kogel 5-kamp M65
11:30 Henk van Bakel pa discus 5-kamp M60
11:40 Riet Jonkers pa 400m V70 kwal.
11:40 Riet Jonkers pa 400m V70 kwal.
11:45 Linda van Berkel du 80m h V45 serie
11:45 Ingrid Smit du 80m h V45 serie
11:45 Linda van Berkel du 80m h V45 serie
11:45 Ingrid Smit du 80m h V45 serie
12:15 Frans van Boven du 80m h M70 serie
12:15 Frans van Boven du 80m h M70 serie
12:45 Hanny Barnhoorn du 80m h V50 serie
12:45 Hanny Barnhoorn du 80m h V50 serie
13:15 Wan Bakx du ver M50 finale ?
13:15 Wan Bakx du ver M50 finale ?
13:35 Anja Akkerman du 80m h V60 serie
13:35 Anja Akkerman du 80m h V60 serie
14:00 Jan van Hooft pa discus 5-kamp M65
14:00 Frans de Laat pa discus 5-kamp M65
14:00 Henk van Bakel pa speer 5-kamp M60
14:00 Jan van Hooft pa discus 5-kamp M65
14:00 Frans de Laat pa discus 5-kamp M65
14:00 Henk van Bakel pa speer 5-kamp M60
14:30 Anje van Boeijen pa kogel V55 finale ?
14:30 Ingrid Haas pa kogel V55 finale ?
14:30 Anje van Boeijen pa kogel V55 finale ?
14:30 Ingrid Haas pa kogel V55 finale ?
14:45 William van Heijningen du ver M55 finale ?
14:45 William van Heijningen du ver M55 finale ?
15:30 Jolande Brasser pa discus V65 finale
15:30 Jan van Hooft pa speer 5-kamp M65
15:30 Frans de Laat pa speer 5-kamp M65
15:30 Henk van Bakel pa gewicht 5-kamp M60
15:30 Jolande Brasser pa discus V65 finale
15:30 Jan van Hooft pa speer 5-kamp M65
15:30 Frans de Laat pa speer 5-kamp M65
15:30 Henk van Bakel pa gewicht 5-kamp M60
16:00 Marijn van der Putten du 1500m M35 finale ?
16:00 Ruud van der Meulen du 1500m M35 finale ?
16:00 Marijn van der Putten du 1500m M35 finale ?
16:00 Ruud van der Meulen du 1500m M35 finale ?
16:20 Arthur van Dijk du 1500m M40 finale ?
16:20 Ibrahim Elhadji du 1500m M40 finale ?
16:20 Dolf van der Voort du 1500m M40 finale ?
16:20 Arthur van Dijk du 1500m M40 finale ?
16:20 Ibrahim Elhadji du 1500m M40 finale ?
16:20 Dolf van der Voort du 1500m M40 finale ?
16:30 Manon Mensink du 1500m V40 finale ?
16:30 Ingrid Grutters du 1500m V40 finale ?
16:30 Frans van Boven pa hoog M70 finale
16:30 Manon Mensink du 1500m V40 finale ?
16:30 Ingrid Grutters du 1500m V40 finale ?
16:30 Frans van Boven pa hoog M70 finale
16:40 Jack van Avendonk du 1500m M45 finale ?
16:40 Koen Joosse du 1500m M45 finale ?
16:40 Jack van Avendonk du 1500m M45 finale ?
16:40 Koen Joosse du 1500m M45 finale ?
16:50 Nicole Weijling du 1500m V45 finale ?
16:50 Nicole Weijling du 1500m V45 finale ?
17:00 Benjamin Romkes du 1500m M50 finale ?
17:00 Frank Wiegman du 1500m M50 finale ?
17:00 Hub Kaenen pa 20km snelw M55 finale
17:00 Jan van Hooft pa gewicht 5-kamp M65
17:00 Frans de Laat pa gewicht 5-kamp M65
17:00 Benjamin Romkes du 1500m M50 finale ?
17:00 Frank Wiegman du 1500m M50 finale ?
17:00 Hub Kaenen pa 20km snelw M55 finale
17:00 Jan van Hooft pa gewicht 5-kamp M65
17:00 Frans de Laat pa gewicht 5-kamp M65
17:20 Ron van Megen du 1500m M55 finale ?
17:20 Willem de Ruijter du 1500m M55 finale ?
17:20 Rudy Woord du 1500m M55 finale ?
17:20 Ron van Megen du 1500m M55 finale ?
17:20 Willem de Ruijter du 1500m M55 finale ?
17:20 Rudy Woord du 1500m M55 finale ?
17:30 Ella Witjes du 1500m V55 finale ?
17:30 Ella Witjes du 1500m V55 finale ?

15/8


Totaal aantal gevonden records: 60, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
Aafke van Dalen du 80m h V40 du
Linda van Berkel du 80m h V45 du
Ingrid Smit du 80m h V45 du
Anja Akkerman du 80m h V60 du
Hanny Barnhoorn du 80m h V50 du
Frans van Boven du 80m h M70 du
10:30 Yvette Bot pa slinger 5-kamp V40 pa
10:30 Leonie Berden pa slinger 5-kamp V40 pa
10:30 Onno Heerlien pa discus 5-kamp M50 pa
11:00 Riet Jonkers du 400m V70 du
11:05 Jelle van der Schaaf du 400m M70 du
11:05 Roelf Akkerman du 400m M70 du
11:05 Piet Verbeek du 400m M70 du
11:15 Franz van Barneveld du 400m M65 du
11:20 Koen Joosse pa steeple M45 pa
11:35 Michiel Essen du 400m M55 du
11:40 Simone Geel du 400m V50 du
11:45 Rob Moen du 400m M50 du
11:45 Ron Eijkenboom du 400m M50 du
11:45 Yvette Bot pa kogel 5-kamp V40 pa
11:45 Leonie Berden pa kogel 5-kamp V40 pa
11:45 Gonny Mik pa slinger 5-kamp V50 pa
11:45 Ingrid van Dijk pa slinger 5-kamp V50 pa
11:45 Onno Heerlien pa speer 5-kamp M50 pa
11:55 Frank Stam du 400m M45 du
11:55 Lourens van der Elst du 400m M45 du
11:55 Henk van Dijk du 400m M45 du
11:55 Ronald van Rijswijk du 400m M45 du
12:00 Ingrid Grutters du 400m V40 du
12:00 Lorraine Rosmulder du 400m V40 du
13:00 Yvette Bot pa discus 5-kamp V40 pa
13:00 Leonie Berden pa discus 5-kamp V40 pa
13:00 Gonny Mik pa kogel 5-kamp V50 pa
13:00 Ingrid van Dijk pa kogel 5-kamp V50 pa
13:00 Onno Heerlien pa gewicht 5-kamp M50 pa
14:15 Yvette Bot pa speer 5-kamp V40 pa
14:15 Leonie Berden pa speer 5-kamp V40 pa
14:15 Gonny Mik pa discus 5-kamp V50 pa
14:15 Ingrid van Dijk pa discus 5-kamp V50 pa
14:35 Ard-jan van Amerongen du 110m h M40 du
14:55 Wan Bakx du 100m h M50 du
15:00 Lucas Prins du 100m h M55 du
15:30 Aafke van Dalen du 80m h V40 du
15:30 Yvette Bot pa gewicht 5-kamp V40 pa
15:30 Leonie Berden pa gewicht 5-kamp V40 pa
15:30 Gonny Mik pa speer 5-kamp V50 pa
15:30 Ingrid van Dijk pa speer 5-kamp V50 pa
15:35 Linda van Berkel du 80m h V45 du
15:35 Ingrid Smit du 80m h V45 du
15:45 Frans van Boven du 80m h M70 du
16:00 Hanny Barnhoorn du 80m h V50 du
16:40 Anja Akkerman du 80m h V60 du
16:45 Gonny Mik pa gewicht 5-kamp V50 pa
16:45 Ingrid van Dijk pa gewicht 5-kamp V50 pa
8:00 Onno Heerlien pa slinger 5-kamp M50 pa
9:00 Ard-jan van Amerongen du 110m h M40 du
9:15 Wan Bakx du 100m h M50 du
9:15 Onno Heerlien pa kogel 5-kamp M50 pa
9:25 Lucas Prins du 100m h M55 du
9:30 Onno Waalewijn pa hoog M65 pa

16/8


Totaal aantal gevonden records: 46, toon 100 per pagina
tijdNaamPl.OnderdeelCate- gorieInschr. prest.inschr. pos.ResultComment
10:00 Jeanine van Overveld du steeple V50 finale
10:30 Eefke Vroemen du steeple V40 finale
10:30 Richard Bot pa slinger 5-kamp M45
10:30 Marco Bronswijk pa slinger 5-kamp M45
10:30 Tiny Hellendoorn pa discus 5-kamp V60
11:10 estafettes 4 x 100 du (vanaf)
12:00 Brian Lesterhuis pa slinger 5-kamp M40
12:00 Harald Gijtenbeek pa slinger 5-kamp M40
12:00 Martin Wijand pa slinger 5-kamp M40
12:00 Richard Bot pa kogel 5-kamp M45
12:00 Marco Bronswijk pa kogel 5-kamp M45
12:00 Tiny Hellendoorn pa speer 5-kamp V60
13:15 Brian Lesterhuis pa kogel 5-kamp M40
13:15 Harald Gijtenbeek pa kogel 5-kamp M40
13:15 Martin Wijand pa kogel 5-kamp M40
13:15 Richard Bot pa discus 5-kamp M45
13:15 Marco Bronswijk pa discus 5-kamp M45
13:15 Tiny Hellendoorn pa gewicht 5-kamp V60
13:45 sluitingsceremonie du
14:30 estafettes 4 x 400 du (vanaf)
14:30 Richard Bot pa speer 5-kamp M45
14:30 Marco Bronswijk pa speer 5-kamp M45
14:45 Brian Lesterhuis pa discus 5-kamp M40
14:45 Harald Gijtenbeek pa discus 5-kamp M40
14:45 Martin Wijand pa discus 5-kamp M40
15:45 Richard Bot pa gewicht 5-kamp M45
15:45 Marco Bronswijk pa gewicht 5-kamp M45
16:15 Brian Lesterhuis pa speer 5-kamp M40
16:15 Harald Gijtenbeek pa speer 5-kamp M40
16:15 Martin Wijand pa speer 5-kamp M40
17:45 Brian Lesterhuis pa gewicht 5-kamp M40
17:45 Harald Gijtenbeek pa gewicht 5-kamp M40
17:45 Martin Wijand pa gewicht 5-kamp M40
7:00 Martien van de Akker pa marathon M70
7:00 Ko van der Wijden pa marathon M70
7:00 Cees Stolwijk pa marathon M65
7:00 Ron van Megen pa marathon M55
7:00 Carel Doreleijers pa marathon M55
7:00 George Ros pa marathon M55
7:00 Carl Jansen pa marathon M55
7:00 Geert Hendriks pa marathon M50
7:00 Han Wolsing pa marathon M50
7:00 Oscar de Kuijer pa marathon M45
8:00 Tiny Hellendoorn pa slinger 5-kamp V60
9:00 Martien van der Hoorn du steeple M60 afgemeld
9:15 Tiny Hellendoorn pa kogel 5-kamp V60