Tagarchief: snelwandelen

Perth 2016 Dag 1 – GOUD! Brigitte van der Kamp

Nadat de openingsceremonie achter de rug  was stonden de eerste deelnemers aan het WK Masters in het Australische Perth reeds te popelen om vannacht vanaf 03:00 Nederlandse tijd aan te treden in het Western Australia Athletics Stadium, Ern Clark Athletic Centre of Perry Lakes Alderbury reserves.

Brigitte van der Kamp wist op deze openingsdag direct al een gouden medaille voor TEAM NL in de wacht te slepen op het onderdeel polshoog in de klasse V55 met een hoogte van exact 3 meter.

Na afloop van het kogelslingeren konden V50 Ingrid van Dijk (6e) en V40 Yvette bot-Vleerlaag (7e) beiden een WK diploma in ontvangst nemen als aandenken aan hun klassering binnen de top 8.

Op de cross moest V35 Laura Huijbrechts met de ondankbare 4e plaats net naast het podium genoegen nemen

Bri op het ereschavot.
Bri op het ereschavot.
In afwachting van recenter beeldmateriaal hier een foto van de 3.31 waarmee Brigitte 3 jaar geleden het wereldrecord in de klasse V50 verbrak.
Archief foto van de 3.31 waarmee Brigitte 3 jaar geleden het wereldrecord in de klasse V50 verbrak.
  • Het volledige programma is hier te vinden en de meest recente uitslagen hier.
  • De livestream is hier te bekijken.

Onderstaand het volledige overzicht van Nederlanders die in actie kwamen (uitslagen nog niet in alle gevallen bekend).

Mannen Vrouwen
Meerkamp (dag 1) M60 – Dirk Jan Giskes uitslag (11e)  - -
Kogelslingeren (series + finales)  - - V40-Yvette Bot-Vleerlaag uitslag (7e)
- - V50-Ingrid van Dijk uitslag (6e)
Gewichtwerpen (finales)  M45-Martin Wijand uitslag (7e en 10e)  - -
M45-Richard Bot  - -
100m (series) - - V45-Aafke van Daalen  uitslag (10e series, 1e RESERVE FINALE)
- - V55-Sonja Oost uitslag (8e naar FINALE)
 Polshoog  - -  V55 – Brigitte van der Kamp  uitslag (1e GOUD!)
5km Snelwandelen (finales)  - - - -
8km cross  V35-Laura Huijbregts uitslag (4e)
via de hashtag #Perth2016 kun je de games via Social Media volgen.
Via de hashtag Perth2016 kun je de WK (waaronder dit werpfilmpje op Instagram) ook via Social Media volgen.

 

Aafke van Daalen (uiterst links op  de foto) komt vandaag in actie op de 100m in de klasse V45.
Aafke van Daalen (uiterst links op de foto) komt vandaag in actie tijdens de series 100m in de klasse V45.

 

EK Masters Ancona 2016 – Dag 3: GOUD! voor Riet Jonkers, Jannet Vermeulen en Cees Stolwijk, ZILVER! voor Anja Akkerman, BRONS! voor Ingrid van Dijk, Hans Smeets en Marcel Scholten

 Tijd Onderdeel Cat. Startlijst/ Uitslag  Nederlandse deelname
08:52 200m – series V50  Uitslag Valerie Klostermann (Q, 4e)
Ilona Mulder
09:16 200m – series V45  Uitslag Iris Steverink (q, 15e)
Linda van Berkel
09:30 Hoogspringen – finale V35  Uitslag Monique Heijns (3x afgesprongen op aanvangshoogte van 1.40)
09:40 200m – series V40  Uitslag Pascale Schure
Aafke van Dalen
09:59 Discus – finale V50  Uitslag Mirjam Aberkrom (4e)
  Ingrid van Dijk, BRONS!
10:47 200m – series M70 Roelf Akkerman (blessure)
 Uitslag Jelle van der Schaaf (4e)
10:52 Verspringen – finale V60  Uitslag Anja Akkerman-Smits, ZILVER!
11:35 200m – series M60 Jan Jepma
 Uitslag Frans Marcelissen (12e)
12:03  200m – series M55  Uitslag Lucas Prins (39e)
12:45 Gewichtwerpen – finale V40  Uitslag Yvette Bot-Vleerlaag (6e)
12:47 200m – series M50  Uitslag Pierre Lommen (6e)
Rob Moen (3e)
13:00 Polsstokhoog – finale M70  Uitslag Kees Jägers (?)
13:00 Hoogspringen – finale M65  Uitslag Onno Waalewijn, (aanvangshoogte niet gehaald.)
16:42 Gewichtwerpen M65  Uitslag Frans de Laat (9e)
Jan van Hooft (7e)
16;48 Snelwandelen M55  Uitslag Hub Kaenen (12e)
18:10 200m – halve finale V50  Uitslag Valerie Klostermann (4e)
18:12 Gewichtwerpen M50 Uitslag Onno Heerlien (8e)
Erwin Suvaal (11e)
18:22 200m – halve finale V45  Uitslag Iris Steverink (15e)
18:34 200m – halve finale V40  Uitslag Pascale Schure (16e)
Aafke van Dalen (12e)
18:54 200m – halve finale M70  Uitslag Jelle van der Schaaf (6e)
19:18 200m – halve finale M60  Uitslag Frans Marcelissen (11e)
19:46 200m – halve finale M50  Uitslag Pierre Lommen (6e)
Rob Moen (3e)
21:20 800m – finale V70  Uitslag Riet Jonkers-Slegers, GOUD!
21:35 800m – finale M65  Uitslag Hans Smeets, BRONS!
Cees Stolwijk, GOUD!
21:30 800m – finale V65  Uitslag Anne van Dijk (5e)
21:40 800m – finale V60  Uitslag Afien Touring (4e)
Jannet Vermeulen-Stulen, GOUD!
21:45 800m – finale M60  Uitslag Marcel Scholten, BRONS!
21:55 800m – finale M55  Uitslag  Stan Spangenberg (8e)
22:25 800m – finale M40 Uitslag Marijn van der Putten (DNS)