Tagarchief: Ilona Zeilmaker

WMACi 2019 Dag 5: Zilver voor Hans Smeets, Brons voor Onno Heerlien en Ilona Zeilmaker

Op alweer de vijfde dag van de World Masters Athletics Championships indoor in het Poolse Toruń is er zilver voor Hans Smeets op de 800m in de categorie M70 met een tijd van 2:32.94

Brons is er in de categorie M55 voor Onno Heerlien bij het gewichtwerpen met een afstand van 17.43 en voor Ilona Zeilmaker in de categorie W35 bij het kogelslingeren met een afstand van 31.31.

Simone Geel wint in de categorie W55 met een tijd van 28.57 haar serie waarmee ze zich als 4e overall voor de finale plaatst die morgen om 21:21 wordt gehouden.

Erwin Suvaal (M55), Justin Francois (M40) en Cees Stolwijk (M65) grepen bij respectievelijk het gewichtwerpen (16.16), de meerkamp (3666ptn) en de 800m (2:27.32) net naast de medailles met een onfortuinlijke 4e plaats.

Overige Prestaties Nederlanders

08:00 WT M50 Richard Bot 15.12 10e
08:00 WT M50 Pascal Geursen 12.99 14e SB
09:10 200 M65 Ko Florusse DNS
09:40 WT M55 Erwin Suvaal 16.16 4e
10:00 DT M45 Harald Gijtenbeek DNS
10:05 HT W50 Mariska Franken 28.69 SB 18e

10:30 200 M55 Rob van de Graaf 33.59 48e
10:55 60mH M40 Justin Francois 8.58 (meerkamp) 1e
11:45 LJ M40 Justin Francois 5.92 (meerkamp) 5e
11:45 200 M50 Peter van den Kerkhoff 26.42 26e
12:35 60mH M35 Lamine Lalami 10.61 (meerkamp) 10e
13:17 LJ M35 Lamine Lalami 5.59 (meerkamp) 6e
14:00 SP M40 Justin Francois 12.44 (meerkamp) 2e
14:50 200 M35 Bas Jubels 24.88 19e
15:15 SP M35 Lamine Lalami 12.61 2e
16:10 HJ M40 Justin Francois (meerkamp) 1.72 8e
16:55 200 W45 Aafke van Daalen 30.16 21e
17:30 HJ M35 Lamine Lalami 1.75 5e
18:20 200 W35 Janneke Visser 27.97 13e
18:40 1000 M40 Justin Francois (meerkamp) 3:06.51 6e
20:15 1000 M35 Lamine Lalami (meerkamp) 3:11.23 6e
20:30 MK M35 Lamine Lalami 2858ptn 7e
20:44 800 W65 Afien Toering-Benus 3:01.55 5e
21:32 800 W35 Eline van den Broek-Altenburg 2:28.84

WMACi 2019 Dag 3: Goud voor Riet Jonkers en Onno Heerlien, Zilver voor Ingrid van Dijk en Brons voor Margreet Takken en Ilona Zeilmaker

Ook op de derde dag van de World Masters Athletics indoor in Torun (Polen) was het weer goud wat er blonk.

Dit keer werd het goud o.a. afgedwongen op de 400m waar Riet Jonkers in de categorie V75 met haar tijd van 1:24.16 haar concurrentes aftroefde.

Onno Heerlien wist in de categorie M55 met een worp van 50.22 eveneens de gouden plak naar zich toe te trekken bij het kogelslingeren.

Verder deed #teamnl goede zaken op de werpnummers met zilver voor Ingrid van Dijk (V55) bij het gewichtwerpen met een worp van 13.68 en brons voor Ilona Zeilmaker (V35) en Margreet Takken (V40) die hun speren respectievelijk naar 30.59 en 34.33 wierpen.

Op de 60m sprint plaatste Esther Dankwah zich in de categorie V35 met de snelste tijd van het deelnemersveld (7.91) voor de finale morgen om 11:40.

Tilly Jacobs deed in de categorie V60 eveneens goede zaken op de 60m sprint waar ze zich met de 2e tijd overall (9.03) van het deelnemersveld plaatste voor de finale morgen om 11:15.

Ook Matthijs Seijlhouwer plaatste zich op de 60m in de categorie M50 met een tijd van 7.57 als 2e tijdsnelste voor de finale morgen om 12:40. In de series liep hij met 7.56 de derde tijd van het deelnemersveld.

Overige prestaties Nederlanders

Verspringen
Anja Akkerman-Smits V60 3.79 9e

60m
Wendy Visser V35 8.42 16e
Melina Congiu V35 8.49 17e
Andre van Wort M50 8.03 31e
Peter van den Kerkhoff M50 8.32 51e
Ko Florusse M65 9.05 16e (8.50 in series)

Gewichtwerpen
Ingrid Zuijdervliet V60 9.46 18e
José van Appeven V60 8.00 22e
Riet Jonkers-Slegers V75 10.59 (SB) 5e

Kogelslingeren
Jan van Hooft M65 28.49 14e

WMACi 2019 Dag 2: Zilver voor Ilona Zeilmaker en Brons voor Wendy Visser

Op dag 2 van de World Masters Athletics Indoor 2019 in Toruń was er voor Ilona Zeilmaker zilver bij het gewichtwerpen met een worp van 10.71.

De Deense Maria Slok Hansen wierp haar gewicht met een worp van 14.78 naar het goud.

Verder won Wendy Visser bij het verspringen in de categorie W35 – tot haar eigen verbazing – brons met een sprong in de zandbak van 5.18.

Het goud in de categorie W35 ging met een sprong van 5.41 naar de Duitse Anke Kettermann-Lang, dit was maar net iets verder dan de Amerikaanse Neringa Jakstiene die het in de categorie V55 nog tot een respectabele sprong van 5.22 bracht.

Prestaties Overige Nederlanders:

400m
Bas Jubels M35 55.66 11e
Aafke van Dalen V45 69.72 11e
Richard Janssen M50 DNS Finale (blessure opgelopen tijdens series)

Kogelslingeren
Richard Bot M50 47.33 8e
Pascal Geursen M50 32.05 13e

Verspringen
Linda van Berkel V45 4.24 9e

3000m snelwandelen
Hub Kaenen M55 16:18.56 12e

Kogelstoten
Ingrid Zuidervliet V60 7.50 17e
Jolande Brasser V70 7.18 12e

Gewichtwerpen
Harald Gijtenbeek M45 33.73 11e
Mariska Franken V50 9.18 13e

8km Cross
Peter van der Velden M50 (DNF)
Rob van de Graaf 31:55 M55 15e
Henri Veldman 32:21 M55 21e
Willem de Ruijter 33:11 M55 24e
Johan Neve 33:00 M60 9e

Ander opmerkelijk nieuws vandaag was de deelname van de  zilveren medaillewinaar op de 100m tijdens de Olympische Spelen van 2004.

Francis Obikwelu snelde in de series 60m M40 uitbollend over de finishlijn naar een tijd van 7.08.

Dat belooft nog wat voor de halve finale en finale morgen.